
Підставка Energofish Carp Expert NEO XXL Rod Pod для 3-4х вудилищ
- В наявності
- Код: 07060
6 007,50 ₴
Підставка рід під Carp Expert NEO XXL Rod Pod з алюмінієвого сплаву на 3-4 вудилищ. Особлива конструкція знімних телескопічних ніг і V-образних стійок (буз-бар), дозволяють встановити рід під за мінімальний час. Все що вам потрібно зробити для установки род поду це виставити як вам потрібно, закрутити ноги і поставити буз бари. Поздовжня міцна подвійна рама з телескопічною, двостороннім регулюванням. Посилена кріпильна гарнітура всіх з'єднань забезпечує високу стабільність і міцність конструкції. Окремо регульовані ноги дозволяють встановити рід під в самих різних варіантах і на нерівних поверхнях. Ноги рід поду можна встановити під самими неймовірними кутами завдяки новій конструкції. Ви можете відрегулювати не тільки довжину ніг, у більшості підставок, але і кут ніг, а саме Вперед-Назад і Вліво-Вправо. У складеному вигляді компактна і зручна для перевезення. Завдяки застосуванню алюмінію і добре продуманій конструкції, вага рід поду при його надійності і потужності всього 4 кг в розібраному вигляді і 4 кг 400 гр в зібраному вигляді в чохлі. Рама і інші компоненти є антикорозійними і мають тривалий термін служби.
Особливості:
Кількість вудлищ - 4
Матеріал рами - Алюміній
Мінімальна довжина - 120 см
Максимальна довжина - 170 см,
Мінімальна висота - 55 см
Максимальна висота - 118 см
2 буз бару довжиною 70 см
Транспортна довжина - 80 см
Транспортна ширина - 21 см
Транспортувальна висота - 10 см
Обєм - 0.024 куб. м
Вага Rod Pod - 4 кг
Вага комплекту - 4.4 кг
— 5 адаптерів на буз базі
— Нерегульована висота буз барів
— 4 телескопічні ніжки, що регулюються по висоті
— Регулювання кута нахилу ніг Вперед-Назад і Вліво-Вправо
В комплекті:
- Rod Pod
- Сумка для зберігання і перенесення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energofish |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип | Род под |
| Кількість вудлищ | 4 |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Максимальна висота | 118 см |
| Мінімальна довжина | 110 см |
| Максимальна довжина | 170 см |
| Вага | 4.4 кг |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 80 см |
| Ширина в упаковке | 21 см |
| Висота в упаковці | 10 см |
- Ціна: 6 007,50 ₴




