

Підставка Weida Rod Pod A09-4 на 5 вудилищ
- В наявності
- Код: 4640
2 356,30 ₴
2 120,60 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Простий, надійний, якісний рід-під на 5 вудилищ. Виконаний з міцного алюмінію з порошковим покриттям. Посилена кріпильна гарнітура всіх з'єднань забезпечує високу стабільність і міцність. Окремо знімні регульовані ніжки дозволяють встановити рід під в самих різних варіантах і на нерівних поверхнях. При транспортуванні не займає багато місця і упаковується в спеціальний чохол.
Комплектність можна побачити на фото.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 2.7 кг |
| Виробник | Weida |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Род под |
| Мінімальна довжина | 75 см |
| Максимальна довжина | 120 см |
| Кількість вудлищ | 5 |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 77 см |
| Висота в упаковці | 7 см |
| Ширина в упаковке | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 120,60 ₴




