
Підставка Energofish Carp Expert NEO Compact Rod Pod для 4-х вудлищ (77106001)
- В наявності
- Код: 77106001
2 910,30 ₴
Підставка (Род Под) Rod Pod Carp Expert Neo Compact, 4 вудилища - найновіша серія род подів з алюмінієвого сплаву. Особлива конструкція незнімних ніг і П-подібних стійок дозволяють встановити род под за мінімальний час. Поздовжня рама з телескопічним регулюванням. Окремо регульовані ноги дозволяють встановити род-под у різних варіантах і на нерівних поверхнях. У складеному вигляді компактний та зручний для перевезення. Рама та інші компоненти є антикорозійними та мають тривалий термін служби. У комплекті до підставки передбачено сумку для перенесення.
Особливості:
Кількість вудлищ - 4
Матеріал рами - Алюміній
Мінімальна довжина – 83 см
Максимальна довжина – 124 см
Мінімальна висота – 37 см
Максимальна висота – 83 см
2 буз бари завдовжки 60 см
Відстань між адаптерами на буз-барах 17 - 18.5 - 17 см
Довжина транспортування - 87 см
Транспортувальна ширина – 27 см
Транспортувальна висота – 8 см
Об'єм – 0.019 куб. м
Вага род пода - 1.9 кг
Вага комплекту – 2.2 кг
- 4 адаптери на буз базі
- Регульована висота буз барів
- 4 телескопічні ніжки, регульовані по висоті
У комплект входять
- Rod Pod
- Чохол-сумка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energofish |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип | Род под |
| Кількість вудлищ | 4 |
| Мінімальна висота | 37 см |
| Максимальна висота | 83 см |
| Мінімальна довжина | 83 см |
| Максимальна довжина | 124 см |
| Вага | 2.2 кг |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 87 см |
| Ширина в упаковке | 27 см |
| Висота в упаковці | 8 см |
- Ціна: 2 910,30 ₴




