- Акції і знижки
- Каталог товарів
- Херабуна (Herabuna)
- Розпродаж
- Спеціальні пропозиції
- Вудилища
- Котушки
- Волосінь
- Шнури
- Гачки
- Джиг-голівки
- Повідці
- Балансири
- Блешні
- Воблери
- Силіконові приманки і мандули
- Вантажі
- Вантажі коропові фарбовані
- Вантаж чебурашка (вухань) разбірний
- Вантаж чебурашка DS (Дніпро-свинець)
- Вантаж чебурашка Fishball DS (Дніпро-свинець)
- Вантаж чебурашка Fishball DS (Дніпро-свинець)
- Вантаж Клик DS (Дніпро-свинець)
- Вантаж Головка-штопор DS (Дніпро-свинець)
- Вантаж Дроп-шот DS (Дніпро-свинець)
- Вантаж Лінивець DS (Дніпро-свинець)
- Вантаж Джиг-ріг DS (Дніпро-свинець)
- Вантаж Джиг-ріг DS (Дніпро-свинець) Чорний
- Вертлюги, карабіни, заводні кільця
- Одяг для риболовлі та полювання
- Взуття для риболовлі та полювання
- Оснащення, монтажі, пружини і годівниці
- Прикормки, насадки, бойли, атрактанты, спреї
- Сигналізатори клювання, свингера, дзвіночки
- Підставки і Род-поди
- Рибальські аксесуари, інструменти, пристосування
- Підсаки
- Садки
- Чохли
- Ящики , коробки
- Поплавки
- Спальні мішки Tramp
- Термоси Tramp
- Товари для туризму і відпочинку
- Столи та стільці
- Зимова риболовля
- Продукція VIDEX - ліхтарі, батарейки, акумулятори, крони
- Про нас
- Відгуки
- Доставка і оплата


Відгуки про компанію Carassius.com.ua - Все для риболовлі та відпочинку
Низкая цена. Пользуюсь уже много раз, делаю полную предоплату , все отлично.
Мой заказ: удочка mistral siweida 4 м. Качество, упаковка, скорость отправки- всё на отлично. Спасибо!
Не знаю за що їм ставлять такі високі оцінки?За цілий день так і не подзвонили.МОЛОДЦІ!!!Браво!!!
Вибачте, але я категорично не погоджуюсь з Вашим відгуком. Перш ніж писати якусь нісинітницю, прочитали б для початку умови доставки та оплати у нас на сайті, а саме , що в понеділок та четвер у нас взагалі немає відправлень, а замовлення відправляються в той самий день тільки ті, які оплочені до 12.00., всі інші наступного робочого дня. А Ви зробили своє замовлення в четвер, та щей після обіду в 15.24. Я зателефонував Вам наступного дня, але після такої "змістовної" розмови в мене взагалі немає ніякого бажання з Вами мати будь які справи.
Заказал катушку ,не позвонили заказ приняли в итоге заказ отменили.
Ваше замовлення було прийнято, телефонували кілька разів на вказаний номер, але не могли дозвонитись (навіть не йшли гудки). Почекавши кілька днів, ніякого зворотнього звязку не дочекались і тоді відмінили замовлення. Після того як Ви залишили свій відгук, телефонували ще раз, але безрезультатно. Моя особиста думка, якщо Вас зацікавив даний товар і Ви бачите що ніхто не телефонує (тимбільше, на сайті вказані номер телефону, електронна пошта, вайбер) , то можна самому зателефонувати чи написати , але напевне легше написати негативний відгук.
Возможно звонили я не отрицаю, но тогда пришли бы смс от Киевстара. Если я не прав я могу попросить у оператора распечатку звонков на мой номер с 20.07 по 28.07. и отправить вам на почту. А по поводу комментария как по мне я вас ничем не оскорбил а только высказал свое мнение, если оно было резким прошу извинения. С уважением!
дякую за быструю услугу
всё получил большое спасибо
Спасибо. Молодцы. Заказ пришёл очень быстро. Даже не ожидал.