Ящик Flagman Tackle Box #28
- Готово до відправки
- Код: FBTX-28
800 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Flagman Tackle Box #28 – місткий риболовний ящик, який виготовлено з ударостійкого пластику. Конструкція Tackle Box #28 передбачає дві складані полиці. Система рейок, що підтримують полиці, забезпечує міцність конструкції та щільне прилягання полиць одна до одної, унеможливлюючи випадіння вмісту з відділень під час транспортування. Концепція фіксованих і знімних перегородок дає змогу оптимально сформувати робочий простір кейса на власний розсуд. Основне відділення ящика не має перегородок і призначене для зберігання великих предметів. Риболовний ящик Flagman Tackle Box #28 чудово підійде для зберігання і транспортування снастей, приманок різних типів і розмірів, а також елементів оснасток та інших аксесуарів. Має зручну складану ручку для перенесення. Кришку обладнано надійними шарнірами та защібкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Тип | Шухляда |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Розсувні полиці | 2 |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴










