



Підставка трансформер для вудилищ WEIDA (Kaida)
- Готово до відправки
- Код: 5048
894,50 ₴
Підставка трансформер для вудилищ WEIDA (Kaida)
Підставка для вудилищ за рахунок телескопічних ніжок можна змінювати висоту підставки і фіксувати її на нестійкій поверхні в горизонтальному положенні. Підставка має складну конструкцію, і в складеному стані її можна транспортувати без особливих проблем. Гребінка підставки має синій колір і виготовлена з м'якого, зносостійкого матеріалу EVA, який не зашкодить покриття вудилищ
Фидерная підставка виготовлена з алюмінію і ударостійкого пластику. Дуже легка в збірці. Гребінка виконана з матеріалу неопрен. Має чотири телескопічних ноги. Висота підставки хв - 50 см, макс - 77 см. Ширина ніг 105 см, що забезпечує підставці високу стійкість. Ширина гребінки 56 см. Підставку можна використовувати як для лову фідера так і для установки додаткових вудлищ при коропових рибалок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weida |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тримач вудилища |
| Кількість вудлищ | 9 |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Максимальна висота | 80 см |
| Ширина | 56 см |
| Особливості | Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
- Ціна: 894,50 ₴




