

Підставка Weida Rod Pod A09-5 на 5 вудлищ
- Готово до відправки
- Код: 4641
2 002,50 ₴
1 802,30 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Простий, надійний, якісний , род-под на 5 удилищ. Виконаний із міцного алюмінію з порошковим покриттям. Посилена кріпильна гарнітура всіх сполук забезпечує високу стабільність і міцність. Роздільно регульовані знімні ніжки дають змогу встановити рід під у різних варіантах і на нерівних поверхнях. Під час транспортування не займає багато місця й упаковується в спеціальний чохол.
Комплектність можна побачити на фото.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weida |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вудлищ | 5 |
| Мінімальна довжина | 75 см |
| Максимальна довжина | 133 см |
| Тип | Род под |
| Вага | 2.4 кг |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 77 см |
| Ширина в упаковке | 23 см |
| Висота в упаковці | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 802,30 ₴




