


Набір сигналізаторів Golden Catch SN-55*4
- В наличии
- Код: 6534754
5 900 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір сигналізаторів Golden Catch SN-55*4 NEW2019 набір электронних сигналiзаторів покльовки с пейджером, який не дозволить пропустити ні однієї покльовки. Новинка від Golden Catch 2019року
Характеристики:
- Кнопка вкл/викл
- Регулювання звуку зі світловою індикацією
- Регулювання тональності зі світловою індикацією
- Регулювання чутливості зі світловою індикацією
- Роз"єм під свінгер
- Радіус радіосигналу:150м
- Вологозахист
- Повідомлення про розрядження батареї. (Сигналізатор повідомить про малий заряд батареї коротким сигналом "Біп").
- Живлення 9 вольт (крона) (в комплект НЕ ВХОДИТЬ)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Golden Catch |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Набор сигнализаторов |
| Радиус действия | 150 м |
| Тип сигнализации | Акустическая, Оптическая |
| Особенности | Кейс для транспортировки, Питание 9V, Регулировка громкости, Регулировка высоты тона, Двадцати секундная память на последнюю поклевку |
| Вес | 755 г |
| Состояние | Новое |
| Размер кейса | |
| Длина | 25 см |
| Ширина | 20 см |
| Высота | 7 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 900 ₴




