


Тактический рюкзак Mil-Tec ASSAULT L Coyote 36 л. 14002205
- В наличии
2 403 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Виробник - Mil-Tec
- Матеріал - 100% поліестер з ПВХ просоченням
- Посилення EVA піною від 260 до 550 г/м2
- Габарити - 51 х 29 х 28 см
- Об'єм - 36 л
- Вага - 1600 грам
- Компресійні ремені на фастексах
- Спинка і лямки з сіточкою
- 2 основних відділення на блискавках
- Поясний ремінь на фастексами
- Кишені для гідросистеми, органайзер
- Система кріплення MOLLE
- Колір - Coyote
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MiL-tec |
| Страна производитель | Германия |
| Объем | 36 л |
| Материал | Полиэстер |
| Вес | 1.6 кг |
| Цвет | Койот |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 29 см |
| Высота | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Глубина | 28 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 403 ₴




